Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja BOSCH

Elektronarzędzia oraz przyrządy pomiarowe BOSCH, wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez Robert Bosch Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 105, Warszawa, objęte są gwarancją producenta na następujących warunkach:
 
WARUNKI GWARANCJI
 
Czas trwania gwarancji: Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku zastosowania zawodowego lub porównywalnego z zawodowym oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego. Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie zakupu urządzenia przez pierwszego użytkownika, przy czym decydująca jest data na oryginalnym dowodzie zakupu.  
Elektronarzędzia i przyrządy pomiarowe profesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostać objęte rozszerzoną 36- miesięczną gwarancją, pod warunkiem dokonania ich rejestracji na stronie internetowej www.bosch-pt.com/warranty/  w ciągu 30 dni od daty zakupu. 

Zakres ochrony gwarancyjnej: Gwarancja obejmuje wyłącznie uszkodzenia wynikające z ukrytych wad produkcyjnych lub materiałowych pod warunkiem, że:

  • narzędzie było użytkowane zgodnie z instrukcją obsługi i przeznaczeniem oraz odpowiednio konserwowane,
  • stosowany był zalecany przez producenta osprzęt, narzędzie nie było demontowane ani modyfikowane przez osoby nieupoważnione,
  • nie zniszczono (usunięto) tabliczki znamionowej z numerem seryjnym narzędzia.  Gwarancją nie są objęte uszkodzenia wynikające z przeciążenia narzędzia na skutek nadmiernej i/lub niewłaściwej eksploatacji. Gwarancja nie obejmuje wymiany części zużywających się w sposób naturalny, w tym szczotek węglowych, kabli zasilających, uchwytów narzędziowych, akumulatorów, łożysk itp. o ile ich zużycie nie wynikało z ukrytych wad produkcyjnych lub materiałowych.
Podstawa udzielenia gwarancji:  Podstawą uznania reklamacji w ramach gwarancji jest prawidłowo wypełniona przez sprzedawcę, oficjalna karta gwarancyjna Bosch wraz z dowodem zakupu (faktura lub paragon).   Karta gwarancyjna musi zawierać nazwę, numer katalogowy i seryjny urządzenia, datę sprzedaży zgodną z dowodem zakupu oraz nazwę i adres sprzedawcy (pieczęć). W przypadku przedłużonej 36-miesięcznej gwarancji na narzędzia z linii Bosch Niebieski dodatkowo wymagany jest certyfikat rejestracji narzędzia.  

Zgłoszenie gwarancyjne: Naprawy gwarancyjne na terenie Polski wykonywane są wyłącznie przez Centralny Serwis Elektronarzędzi. W przypadku stwierdzenia wady narzędzie wraz z wymienionymi wyżej dokumentami należy przekazać do punktu sprzedaży lub przesłać (na koszt i ryzyko odbiorcy) poprzez          
DHL EXPRESS tel.: 801345345 (42 634 53 45 z telefonu komórkowego)   
na adres: CENTRALNY SERWIS ELEKTRONARZĘDZI ul. Szyszkowa 35/37 02-285 WARSZAWA   Informacje o naprawach: Email: bsc@pl.bosch.com – wszystkie narzędzia Tel.: (22) 715 44 50, fax: (22) 715 44 40 – narzędzia nadesłane  Tel.: (22) 715 44 56, fax: (22) 715 44 41 – narzędzia dostarczone osobiście  

Informacje dodatkowe: Gwarancja jest oferowana dodatkowo i nie ogranicza praw określonych przez obecne i przyszłe ustawy. W szczególności nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień konsumenta wynikających z tytułu niezgodności towaru z umową.    
Wykonane przez Robert Bosch Sp. z o.o. świadczenia gwarancyjne nie skutkują przedłużeniem ani odnowieniem gwarancji.  


Rozszerzona 36-miesięczna gwarancja na narzędzia i przyrządy pomiarowe z linii Bosch Niebieski obowiązuje w całej Europie pod warunkiem dokonania rejestracji w miejscu zakupu (warunkiem jest zgodność dokumentu zakupu i certyfikatu rejestracji)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl